Çimsa CMO’su Onur Yazgan Türkiye’nin En Etkin 50 CMO Listesinde

Çimsa Beyaz Çimento ve Özel Ürünler Pazarlama&Satış Genel Müdür Yardımcısı Onur Yazgan, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen ve 800’den fazla şirkette pazarlama alanındaki yöneticilerin değerlendirildiği “Türkiye’nin En Etkin 50 CMO” listesinde yer aldı. 

 

2023 yılı ‘En Etkin 50 CMO’ araştırmasında listeye giren pazarlama liderlerine ödülleri dün akşam düzenlenen CMO Summit 2023’te takdim edildi. Çimsa Beyaz Çimento ve Özel Ürünler Pazarlama&Satış Genel Müdür Yardımcısı Onur Yazgan, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Etkin 50 CMO” listesinde yerini aldı.

 

1 Ocak 2020 tarihinden bu yana Beyaz Çimento ve Özel Ürünler Pazarlama&Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Onur Yazgan Çimsa’nın beyaz çimento ve özel ürünlerinin yeni pazarlarla buluşmasında önemli çalışmalara öncülük ediyor. 

 

Adayların başarı kriterlerindeki performanslarının ve yetkinliklerinin Danışma Kurulu tarafından incelenmesiyle belirlenen En Etkin 50 CMO listesinde bu yıl da ulusal ve uluslararası ölçekte farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin pazarlama liderleri yer aldı. DataExpert katkıları ve BMI Business School tarafından yürütülen araştırmada bu yıl 800’den fazla şirkette pazarlama alanındaki yöneticilerin etki ve yetkinlikleri değerlendirildi.

 

Türkiye’nin En Etkin 50 pazarlama liderinin belirlendiği araştırma, Türkiye’de açıklanan 500 listeleri, borsada işlem gören şirketler, holdingler ve araştırmaya yapılan başvurular üzerinden gerçekleştirildi ve 800’ün üzerinde organizasyon belirlendi. Cirosal büyüklüğü, aktif büyüklüğü, çalışan sayısı, organizasyonun sektördeki saygınlığı gibi kriterlerle araştırmaya dahil edilen organizasyonların üst düzey pazarlama yöneticilerine ulaşıldı. Elde edilen veriler, Danışma Kurulu tarafından analiz edildi, oylama ve değerlendirmeleri sonucunda performanslarıyla dikkat çeken liderler bu yılın sıralamasını oluşturdu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x